Process

Manages Process

 
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 17:00
 
Lokalizacja:
Kościeliska 22
34-500 Zakopane
23
kw.

1. Spotkanie oraz Inwentaryzacja

Jest to pierwszy etap współpracy podczas którego możemy poznać Państwa oczekiwania, omówić styl wnętrza i rozwiązania projektowe, a także dostępne terminy. Wykonywana jest pełna inwentaryzacja architektoniczna oraz dokumentacja fotograficzna. To są niezbędne dane do dalszego planowania i tworzenia koncepcji projektowej. Na tym etapie równolegle prowadzimy rozmowy na temat Państwa oczekiwań i preferencji...

Read More
23
kw.

2. Projekt funkcjonalny

Opracowujemy rzuty pomieszczeń wchodzących w skład projektu wraz z rozmieszczeniem poszczególnych elementów wyposażenia wnętrz tj.: meble, sprzęt AGD, przyborów sanitarnych itp. W tym etapie tworzone są pierwsze koncepcje projektowanego wnętrza. Wspólnie z klientem uzgadniamy przeznaczenie poszczególnie kreowanych przestrzeni, tak aby stały się funkcjonalne i piękne.

Read More
23
kw.

3. Projekt koncepcyjny

Najbardziej wyczekiwany etap, w którym zostaje pokazana nasza wizja projektowa. Realistyczne wizualizacje pomagają klientowi w podjęciu trudnych decyzji. Rozwiewają jego wątpliwości, tak aby projekt stał się odzwierciedleniem jego marzeń.

Read More
23
kw.

4. Projekty wykonawcze

Ostatni etap obejmuje przygotowanie dokumentacji projektowej zarówno dla klienta, jak i inwestora. Dokumentacja obejmuje wizualizację architektoniczną oraz szczegółowe rysunki wraz z wymiarami projektowanych pomieszczeń oraz ich specyfikacją. W dokumentacji projektowej znajduje się również kompletne zestawienie materiałów wykończeniowych.

Read More